Lidé

Ing. Tomáš Tinka, 38 let, Na Výsluní I - 634

Povoláním specialista v oblasti údržby strojů v České zbrojovce. Je ženatý, otec čtyř dětí. Rád by se zasadil zvláště o podporu pro mladé rodiny s dětmi a lepší život v obci pro všechny, s cílem trvalého rozvoje obce. Být členem zastupitelstva obce podle něj znamená hlavně transparentnost, čestnost, informovanost a osobní odpovědnost za činy a názory. 

Ing. Vítězslav Hlaváček, 50 let, Nivnická 78

Je od roku 1987 obyvatelem Dolního Němčí. Je OSVČ v oblasti projektování, stavebního inženýrství a znaleckých posudků. Živí se odborným poradenstvím v oblasti územního plánování a pozemkových úprav. Jeho hlavním důvodem pro členství ve Sdružení byl zájem o změnu chování a jednání s lidmi.

Pavel Kubinec, 55 let, Vinohradská 477

Pavel Kubinec, původem z Lipníku nad Bečvou, je občanem Dolního Němčí od roku 1989. Od roku 1991 se věnuje podnikání v oblasti autodopravy a stavebnictví. Sdružení založil hlavně kvůli svému nesouhlasu s jednáním na úrovni Obec-Občan a k jeho zprůhlednění. Jeho zájmem je také zkvalitnění přístupu k životnímu prostředí v obci.

Mgr. Břetislav Lebloch, 38 let, Komenského 423

Je absolventem PřF UP Olomouc, v současné době ředitel základní školy Horní Němčí. Mimo jiné je instruktorem alpinismu ČHS, či vášnivým horolezcem. Ve svém čase se dále věnuje pořadatelství sportovních a kulturních akcí. Jako občan Dolního Němčí chce ve Sdružení hledat nová, účelná a kvalitní řešení pro zdravý chod obce.

Ing. Miloš Šťastný, 65 let, Krátká 174

Sic v důchodě, je Miloš Šťastný stále aktivně činný ve své původní profesi. Tou je tvorba zemědělské krajiny sloužící jak potřebám lidí, tak veškerému ostatnímu životu, rostlinnému i živočišnému. Zároveň je také specialista na nakládání s odpady. Do sdružení nezávislých kandidátů vstoupil z důvodu možnosti vyslyšení všech a podle možnosti pomoci všem.

Josef Trojan, 54 let, Nivnická 192

Je podnikatel, původně z Uherského Brodu, který žije v Dolním Němčí již více než 30 let. Do sdružení se podle svých slov zapojil, protože by chtěl věnovat svoji energii na hledání cesty jak něco udělat, ne na hledání důvodů proč to nejde.

Josef Umlauf, 52 let, Nivnická 397

Podnikatel ve stavebnictví.

Stanislav Stojaspal, 33 let, Na Výsluní IV. 770

Je ženatý otec dvou dětí. Od roku 2002 se živí prodejem a servisem mobilních telefonů. Sídlo této firmy se nachází v naší obci s tím, že samotná prodejna je v Uherském Brodě. Jeho hlavní motivací je se aktivně podílet na chodu a rozvoji naší obce. 

David Jurásek, 39 let, Boršická 314

Povoláním OSVČ, vyučen jako malíř-natěrač. Je držitelem fotbalové trenérské licence UEFA. Původnímu povolání se věnoval od vyučení do roku 2008, poté přešel pracovat do fotbalového klubu 1.FC Slovácko a.s. jako profesionální trenér mládeže. Je ženatý, má dvě děti. Je místním rodákem. Členem sdružení se stal jelikož si myslí, že se každý může aktivně zapojit do dění v naší obci, a tím být u zrodu pozitivních změn.

Jiří Ježek, Boršická 848

Podnikatel v oblasti pohostinství

Ladislav Ďubašík, 43 let, Nivnická 273

Povoláním jako OSVČ v oblasti technické pomoci ve stavebnictví.

Slávek Karafiát, 54 let, Mírová 763

 • Momentálně pracuje jako lakýrník.

Antonín Halík, 58 let, Nivnická 506

 • Je zaměstnán jako letecký klempíř.

Bronislav Ježek, 49 let, Příční 476

 • Bronislav Ježek, 49 let. Vzděláním střední elektrotechnická škola, nyní pracuje jako elektromechanik. Pracoval 15 let jako trenér fotbalové mládeže v TJ Dolní Němčí.
  Dále pracoval ve farní radě a pomáhal s různými pracemi v rámci farnosti.
  Do hnutí se zapojil proto, že by chtěl pomoci při zlepšení jednání obce s občany.

Josef Straka, Na Výsluní 784

 • Podnikatel v oblasti stavebnictví.

Poslední aktuality

 • Záznam ze zasedání zastupitelstva - 5.3.07. 03. 2015

  Na na našem youtube kanálu přibyla nová videa. Jedná se o tři rostřižená videa ze zasedání zastupitelstva obce dne 5.3.2015. Vzhledem k technickým potížím chybí 2 krátké pasáže, za což se omlouváme.…

 • KOMENTÁŘ: 20. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE05. 10. 2014

  Na tomto veřejném zasedání zastupitelstva obce, konaného 2. 10. 2014, byli občané informováni z úst pana starosty o jednotlivých oznámených bodech programu. Z tohoto programu stojí za zmínku…

 • Dostupnost informací v naší obci?01. 10. 2014

  Každému, kdo alespoň trochu sleduje volební dění v naší obci, nemohly uniknout poněkud zvláštní okolnosti, které se odehrávají vzhledem k poslednímu vydání tištěného Zpravodaje obce. Sdružení…

Polovina škody, která se děje na tomto světě, je způsobena lidmi, kteří se chtějí cítit důležitými. Nechtějí škodit. Ale škoda je nezajímá.